Városlista
2025. december 16, kedd - Etelka

Hírek

2016. Május 18. 11:15, szerda | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság

Elhajtott a balesetet szenvedett sofőr mellett - Dombóváron elfogták

Elhajtott a balesetet szenvedett sofőr mellett - Dombóváron elfogták

A Dombóvári Rendőrkapitányság Rendészeti Osztálya eljárást folytat segítségnyújtás elmulasztása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 28 éves férfi ellen.

A nyomozás adatai szerint a paksi lakos 2016. május 17-én 5 óra 30 perc körüli időben egy tehergépjárművet vezetett a 61-es számú főúton Kocsola és Dombóvár között, amikor egy másik tehergépkocsi megelőzte.

A férfi észlelte, amint a jármű az előzés közben megcsúszik, majd az árokba hajt és felborul, ennek ellenére nem állt meg a helyszínen, és nem nyújtott segítséget a sofőrnek. A járművezető az elsődleges orvosi vélemény alapján súlyos sérülést szenvedett.

A rendőrök a paksi férfit Dombóváron megállították, elfogták, a rendőrkapitányságra előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki. A terhelt a bűncselekményt beismerte, tettére nem tudott magyarázatot adni.

Az ügyben a további eljárást a Dombóvári Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztálya folytatja le.

Címkék: baleset, rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 15. 09:00, hétfő | Helyi

Ékszer-, régiség- és bundafelvásárlás lesz 3 napig Dombóváron

Most eladhatja feleslegessé vált ékszereit, régiségeit vagy bundáit a 3 napos dombóvári felvásárláson! Időpont egyeztetéssel akár házhoz is mennek!

2025. December 15. 00:00, hétfő | Helyi

A balatoni helytörténészek találkozóján tartott előadást Bodó Imre dombóvári helytörténész

Bodó Imre dombóvári helytörténész, múzeumalapító Fekete István és a Balaton környéke címmel tartott előadást

2025. December 12. 12:11, péntek | Helyi

A hónap műtárgya a dombóvári Fekete István Múzeumban

December hónap műtárgyának Fekete István éjjeli lámpáját választottuk.

2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi

Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád

Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.