Városlista
2026. április 18, szombat - Andrea

Hírek

2019. November 18. 13:05, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Enyhítette a bíróság a zuglói nőkre támadó férfi büntetését

Enyhítette a bíróság a zuglói nőkre támadó férfi büntetését

A másodfokú bíróság jogerős ítéletében - a beismerésre és a beszámítási képesség korlátozottságára is figyelemmel - hat év börtönre enyhítette a zuglói nőkre támadó büntetését

- közölte a Fővárosi Főügyészség hétfőn az MTI-vel. A közlemény szerint a 30 éves férfi egyedül közlekedő nőket támadott meg az éjjeli órákban 2016 decembere és 2017 áprilisa között a XIV. kerületben. A férfi négy nőt fizikailag és szexuálisan bántalmazott, illetve próbált meg bántalmazni, egyikük súlyos egészségromlást szenvedett.

A bántalmazót első fokon 8 év börtönbüntetésre ítélték, a büntetést a másodfokú bíróság enyhítette a középmérték alá.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 18. 09:00, szombat | Belföld

Magyar Péter: nagy országos rendezvény lesz az új kormány megalakulásának napján

Nagy országos rendezvényt szervez a Tisza Párt az új Országgyűlés alakuló ülésére a Parlament előtti Kossuth térre

2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld

Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet

Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.

2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld

Agrometeorológia: sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben a fagyok

Az elmúlt héten több napon is kialakult éjszakai fagyok sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.

2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld

Orbán Viktor: a jobboldali közösség teljes megújítására van szükség

A jobboldai közösség teljes megújításáról beszélt a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön a Patrióta Youtube csatornáján közvetített interjúban.