Hírek
2014. Június 16. 13:49, hétfő |
Sport
Forrás: lvp
Felébredt Schumacher – elhagyta a kórházat
Felébredt a kómából Michael Schumacher hétszeres Formula–1-es világbajnok, menedzsere hivatalos közleménye szerint pedig el is hagyhatta a kórházat és megkezdődött a hosszúnak ígérkező rehabilitációja.
Michael Schumacher nincs már kómában, sőt elhagyta a grenoble-i klinikát, és elkezdi a hosszú rehabilitációt, közölte hivatalos közleményben Sabine Kehm. Schumacher menedzsere hozzátette, a család nem győzi köszönni az orvosok, az ápolók és a terapeuták segítségét.
„Rengeteget dolgoztak, különösen az első időszakban. Mindenkinek köszönjük a segítséget és jókívánságokat” – olvasható a közleményben, melyben a család hangsúlyozza, hogy a rehabilitáció a nyilvánosság kizárásával történik, ezért mindenki megértését kérik.
A német Bild mindemellett beszámolt arról is, hogy Schumacher képes kommunikálni a környezetével, elsősorban feleségével, Corinnával és gyerekeivel. A rekorder pilóta rehabilitációja a lausanne-i egyetemi kórházban zajlik majd.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 07:49, hétfő | Sport
Abu-Dzabi Nagydíj - Az M4 Sport marad a Forma-1 otthona 2027-ig
Továbbra is az M4 Sport közvetíti a Forma-1-es világbajnokságot Magyarországon.
2025. December 08. 07:47, hétfő | Sport
Női kézilabda-vb - Golovin Vlagyimir: szenzációsak a lányaink, megmutatták, mire képesek
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:50, szombat | Sport
Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen
Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.

