Városlista
2026. március 3, kedd - Kornélia

Hírek

2017. Június 30. 07:23, péntek | Belföld
Forrás: mti

Felsővezeték-szakadás a Kaposvár-Gyékényes-Dombóvár vasútvonalon

Felsővezeték-szakadás a Kaposvár-Gyékényes-Dombóvár vasútvonalon

Fa dőlt a vasúti felső vezetékre Szenta és Somogyszob között, a helyreállítás idejére lezárták a szakaszt csütörtök este, pótlóbuszok járnak - tájékoztatta a Mávinform az MTI-t.

A személyvonatok helyett Csurgó és Somogyszob között pótlóbuszok közlekednek, várhatóan a péntek hajnali órákig. A Somogyszob és Gyékényes közötti szakaszon a Somogy InterCity helyett szintén pótlóbusz viszi az utasokat.

FRISSÍTÉS:

Szenta és Somogyszob között péntek hajnalra helyreállították a csütörtök este megrongálódott felsővezetéket, az utasoknak már nem kell vonatpótló buszokkal utazniuk, a menetrendszerű vonatközlekedés péntek hajnaltól helyreállt

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 02. 16:00, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön

Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön, de több arab országban nem javasolják az elindulást a határátkelők felé

2026. Március 02. 13:23, hétfő | Belföld

Április 10-ig meg kell érkeznie a pedagógusok extra juttatásának

Maruzsa Zoltán köznevelési államtitkár közösségi oldalán közzétett videóban jelentette be, hogy a kormány korábbi vállalásának megfelelően a pedagógusok márciusban egyszeri többletjuttatásban részesülnek.

2026. Március 02. 07:25, hétfő | Belföld

Napos, az átlagosnál enyhébb, tavaszias idő várható március első hetében

Jellemzően napos, tavaszias idő várható március első hetében

2026. Március 01. 13:00, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: egy fokozattal megemeltük a terrorfenyegetettség készültségi szintjét

Összeült a Védelmi Tanács, megemeltük a terrorfenyegetettség szintjét egy fokozattal - mondta Orbán Viktor miniszterelnök szombat este közzétett Facebook-videójában.