Városlista
2025. december 9, kedd - Natália

Hírek

2017. Október 18. 08:06, szerda | Belföld
Forrás: mti

Halálos baleset az M1-esen, egy sávon halad a forgalom

Halálos baleset az M1-esen, egy sávon halad a forgalom

Egy kamion és egy személyautó összeütközött az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán, Tata térségében, egy ember meghalt, egy pedig megsérült

- közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF). A tájékoztatás szerint, a balesetben a személygépkocsi vezetője vesztette életét, a sérültet a mentők kórházba vitték.

Az ütközés miatt a kamion az oldalára borult, ám két utasa nem sérült meg; a műszaki mentés során a tűzoltók daruval állítják talpra a járművet - közölte az OKF.

Gányai Balázs a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője azt mondta, hogy a sztrádán csak a belső sávban halad a forgalom, ezért nagy a torlódás.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld

Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat

Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.

2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld

Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV

Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV

2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.