Városlista
2025. december 9, kedd - Natália

Hírek

2020. November 02. 15:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Két ember halálát okozó sofőrt ítéltek el Esztergomban

Két ember halálát okozó sofőrt ítéltek el Esztergomban

Négy év nyolc hónap szabadságvesztésre ítéltek első fokon egy férfit, aki gyorshajtás miatt balesetet okozott Bajna és Szomor között és két utasa meghalt

- tájékoztatta a Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség hétfőn az MTI-t. Reszl Ildikó közölte: az elkövető 2018. március 13-án reggel figyelmen kívül hagyta a sebességkorlátozó és a veszélyes útkanyarulatokra figyelmeztető táblákat és a szemközti sávba sodródott, ahol egy szembejövő teherautóval összeütközött.

A gépkocsi több métert maga előtt tolta a személyautót. A vádlott két utasa a helyszínen meghalt, a harmadiknak nyolc napon belül gyógyuló zúzódásai keletkeztek.

Az Esztergomi Járásbíróság a férfit 4 év 8 hónap fogházbüntetésre és 8 év közúti járművezetéstől eltiltásra ítélte. Az ítéletet az ügyész tudomásul vette, a vádlott fellebbezett ellene.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld

Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat

Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.

2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld

Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV

Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV

2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.