Hírek
2020. December 14. 16:24, hétfő |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Kiemelkedő baleset-megelőzési tevékenységüket ismerték el
A Tolna Megyei Baleset-megelőzési Bizottságának elnöke, Dr. Pilisi Gábor rendőr ezredes tíz, a megyében szolgáló rendőr munkáját jutalmazta.
Tolna megye évek óta azok közé a megyék közé tartozik, ahol a balesetek száma a legkevesebb. A sérüléses balesetek száma Tolnában 300 körül stagnál évről évre. Ehhez hozzájárul a rendészeti tevékenységen felül a baleset-megelőzési munka is.
A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság és a Tolna Megyei Baleset-megelőzési Bizottság vezetése 2020-ban elismerte azoknak a rendőröknek a munkáját, akik az elmúlt időszakban kiemelkedő teljesítményt nyújtottak a komplex fokozott közlekedésrendészeti ellenőrzésekben vagy munkájukkal hatékonyan hozzájárultak a balesetek megelőzéséhez.
Dr. Pilisi Gábor rendőr ezredes, a Tolna Megyei Baleset-megelőzési Bizottság elnöke, megyei rendészeti rendőrfőkapitány-helyettes 2020. december 11-én megtartott ünnepélyes ülésen dicséretben és jutalomban részesítette a megyében szolgáló rendőrök közül az alábbi tíz munkatársát.
Bótáné Kiss Gabriella rendőr alezredest, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság kiemelt baleset-megelőzési főelőadót,
Pernyészné Szente Judit c. rendőr alezredest, Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság kiemelt baleset-megelőzési főelőadót,
Komlósiné Kiss Anett rendőr őrnagyot, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjét,
Illés Bianka rendőr hadnagyot, a Szekszárdi Rendőrkapitányság közlekedési vizsgálóját,
Megyeri Zsolt rendőr alezredest, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztály vezetőjét,
Herbert Tamás rendőr főtörzsőrmestert, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Forgalomellenőrző Alosztály csoportparancsnokát,
Ecker Balázs rendőr főtörzsőrmestert, a Bonyhádi Rendőrkapitányság járőrvezetőjét,
Pál Károly rendőr főtörzsőrmestert, a Dombóvári Rendőrkapitányság baleset-helyszínelőjét,
Nikl József rendőr főtörzszászlóst, a Paksi Rendőrkapitányság baleset-helyszínelőjét és
Sátor Zoltán rendőr zászlóst, a Tamási Rendőrkapitányság baleset-helyszínelőjét.
Gratulálunk kollégáinknak az elismerésekhez!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 10:16, szerda | Helyi
Cseh Tamás-est Csikóstőttősön – Ingyenes kulturális élmény július 18-án
A magyar könnyűzene egyik legmeghatározóbb alakja, Cseh Tamás dalai elevenednek meg különleges előadás keretében Csikóstőttősön. A program ingyenes, regisztrálni az onk@tolna.net címen és a 74/462-573 telefonszámon lehet.
2026. Június 22. 11:19, hétfő | Helyi
Három baleset is történt Dombóvár környékén az elmúlt hétvégén
Egy esetben könnyű sérülés, a többiben anyagi kár lett az ütközés vége.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Helyi
,, Mindenkinek van egy saját óceánja, amin egyszer át kell kelnie”
Az ember, aki átszelte a végtelent – a kaposvári MCC-ben tartott előadást Rakonczay Gábor „Ha nem életveszélyes, értelme sincs” – így látja a világot egy extrémsportoló.
2026. Június 14. 21:24, vasárnap | Helyi
Dombóvár és Simontornya között pótlóbuszok járnak
A pécsi vasútvonal karbantartása miatt Simontornya és Dombóvár között pótlóbusz jár csütörtöktől

