Hírek
2012. Január 03. 12:00, kedd |
Helyi
Forrás: Kaposszekcsői Közösségi Ház
Krampampulival buliztak a kaposszekcsőiek - képgalériával
A község önkormányzata most szilveszterkor is megrendezte a már hagyományosnak számító Krampampuli bulit. Az esti mulatságok előtt a szekcsőiek itt még egy jót beszélgethettek meleg italok társaságában.
December 31-én délután először Csapó Gyuláné polgármester köszöntötte a közösségi háznál összegyűlt bulizni készülőket.
Ezután következett a méltán népszerű tombolasorsolás. Minden megjelent egy-egy szerencseszelvényt kapott, amellyel értékes ajándékokat nyerhettek. Kisorsoltak italokat, illatszereket, lakásfelszerelési cikkeket, de volt az ajándékok között porszívó, olajsütő, sőt még DVD-lejátszó is. A fődíj az idén egy wellness hétvége volt. Míg a sorsolás tartott, lehetett kapura rúgni és sétakocsikázni is.
Amikor elfogytak a nyereménytárgyak, sor került a krampampuli elkészítésére is. Mindenki kapott ebből a finom, forró italból, aki csak kért. Később karaokézhattak is a bátrak. Úgy látszik, Kaposszekcsőn a fiatalok bátrak csak, ha nyilvános éneklésről van szó, mert egyedül ők mertek kiállni a színpadra.
A program vidám hangulatban négy óra tájban ért véget. A búcsú: jövőre, velünk, ugyanitt!
Kíváncsi képgalériánkra is? Kattintson az egérrel a hírünk címsora alatti „kapcsolódó galéria” hivatkozásra vagy a lenti fotóra!
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 10:16, szerda | Helyi
Cseh Tamás-est Csikóstőttősön – Ingyenes kulturális élmény július 18-án
A magyar könnyűzene egyik legmeghatározóbb alakja, Cseh Tamás dalai elevenednek meg különleges előadás keretében Csikóstőttősön. A program ingyenes, regisztrálni az onk@tolna.net címen és a 74/462-573 telefonszámon lehet.
2026. Június 22. 11:19, hétfő | Helyi
Három baleset is történt Dombóvár környékén az elmúlt hétvégén
Egy esetben könnyű sérülés, a többiben anyagi kár lett az ütközés vége.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Helyi
,, Mindenkinek van egy saját óceánja, amin egyszer át kell kelnie”
Az ember, aki átszelte a végtelent – a kaposvári MCC-ben tartott előadást Rakonczay Gábor „Ha nem életveszélyes, értelme sincs” – így látja a világot egy extrémsportoló.
2026. Június 14. 21:24, vasárnap | Helyi
Dombóvár és Simontornya között pótlóbuszok járnak
A pécsi vasútvonal karbantartása miatt Simontornya és Dombóvár között pótlóbusz jár csütörtöktől














