Hírek
2017. Március 23. 18:44, csütörtök |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Munkagép alá rejtőzött a rendőrök elől
Gázolajat kísérelt meg eltulajdonítani egy dombóvári telepről egy helyi férfi.
Egy dombóvári férfi tett bejelentést a rendőrségre 2017. március 21-én 22 óra 7 perckor, mivel a szomszédjában lévő telephely irányából üvegcsörömpölést hallott.
A rendőrök a helyszínre mentek, ahol megállapították, hogy ismeretlen tettes az egyik gépből gázolajat kísérelt meg eltulajdonítani. Az egyenruhások a helyszínt átvizsgálták és megtalálták az elkövetőt is, aki egy munkagép alá rejtőzött. A férfit előállították, a bűncselekményhez használt eszközöket lefoglalták.
A rendőrök a 31 éves dombóvári férfit lopás vétség kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A gyanúsított a lopás kísérletét beismerte.
Az ügyben a további eljárást – a terhelt szabadlábon hagyása mellett – a Dombóvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 17:11, csütörtök | Helyi
Újabb környezetszennyezés a Kaposon, pusztulnak a halak
Aki bármilyen információval rendelkezik a szennyezéssel vagy annak forrásával kapcsolatban, kérjük keresse fel a Dombóvári Városi Horgászegyesület Vezetőségét vagy a helyi rendőrkapitányságot!
2026. Április 23. 10:06, csütörtök | Helyi
Tűzeset volt egy dombóvári lakóháznál
Kigyulladt egy lakóház tetőszerkezete szerda délután Dombóváron, a Móricz Zsigmond utcában.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 22. 00:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:

