Hírek
2024. November 06. 07:44, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Orbán Viktor: Ez már a zsákban van!

Orbán Viktor már biztosnak érzi Donald Trump és a republikánusok győzelmét az amerikai választásokon.
Kora reggel, fél hét után nem sokkal Orbán Viktor Facebook-oldalán jelentkezett be egy fotóval, miután kiderült Donald Trump behúzta a második csatatérállamot is, egyre nagyobb előnye.
Jó reggelt, Magyarország! Úton egy gyönyörű győzelem felé – írta a bejegyzéséhez.
Ez már a zsákban van
– olvasható a magyar miniszterelnök fotóján, amelyen látható, hogy a CNN eredményváró műsorát nézi.
A jelenlegi állás szerint Donald Trumpnak 246 elektora van, amíg Kamala Harrisnak csak 182, a győzelemhez pedig 270 elektori szavazat szükséges. A demokrata elnökjelölt csak az úgynevezett blue wallban bízhat, vagyis abban, hogy meg tudja nyerni Pennsylvaniát, Michigant és Wisconsint.
Orbán Viktor már régóta nyíltan Donald Trumpot támogatja. Október 31-én még telefonon is felhívta a republikánus jelöltet és sok sikert kívánt neki.
Most beszéltem telefonon Donald Trump elnökkel. Sok szerencsét kívántam neki a jövő keddre. Már csak öt nap van hátra. Szorítsunk neki
– írta ki akkor a miniszterelnök X-oldalára.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.