Hírek
2017. Június 09. 19:10, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Vízzel teli munkagödörben süllyedt el egy autó a fővárosban - FOTÓK
Vízzel teli munkagödörben süllyedt el egy autó Kőbányán. A balesetben senki nem sérült meg, a járművet a tűzoltók emelik majd ki búvárok segítségével
- mondta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek pénteken. Kisdi Máté közölte: a baleset a Kőbányai út és a Monori út kereszteződésénél történt. Az autó egy kerítésnek hajtott, majd azt átszakítva beleesett egy több száz négyzetméter felületű, vízzel teli építési gödörbe.
A jármű két utasa kijutott a vízzel teli gödörből, őket a mentők vizsgálják. A gépkocsi elmerült, és búvárok segítségével a tűzoltók fogják kiemelni.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 18. 13:00, szombat | Belföld
A jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték
2026. Április 18. 12:00, szombat | Belföld
Hárommal nőtt a Tisza képviselőinek a száma
Magyar Péter: hárommal több képviselői helyünk van
2026. Április 18. 11:00, szombat | Belföld
Gulyás Gergely: olyan Fidesz-frakció kell, amely a párt megújulását képes szimbolizálni
2026. Április 18. 09:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: nagy országos rendezvény lesz az új kormány megalakulásának napján
Nagy országos rendezvényt szervez a Tisza Párt az új Országgyűlés alakuló ülésére a Parlament előtti Kossuth térre

